Jessica Rabbit

Gra Jessica Rabbit wymaga pluginu Adobe Flash

Twoja przeglądarka od stycznia 2021 roku nie obsługuje pluginu Adobe Flash. Trwają intensywne prace nad emulatorem ubieranek flash bezpośrednio w przeglądarce. Część ubieranek juz działa w ten sposób, ale jeszcze nie wszystkie. Dlatego możesz zaglądać tu od czasu do czasu, bo ta gra też będzie w przyszłości działać w emulatorze.

Poniżej znajdziesz inne hitowe gry, które uruchomisz bez problemu nawet na telefonie! Właściwa gra znajduje się pod tymi polecanymi grami.

Jeśli jednak chcesz już teraz uruchomić ubieranki oparte o plugin Adobe Flash możesz to zrobić w następujący sposób:


Wersja wtyczki Flash 31 może zawierać niezałatane luki, więc zalecamy korzystanie z niej wyłącznie w celu zagrania w gry, na osobnym komputerze, a nie do surfowania po całym internecie. Docelowo ta gra będzie uruchamiana w emulatorze, w każdej przeglądarce. W między czasie trzeba trochę pokombinować albo zagrać w inne polecane ubieranki.

Wybierz inną grę z polecanych:

Gra Jessica Rabbit wymaga pluginu Adobe Flash

Twoja przeglądarka od stycznia 2021 roku nie obsługuje pluginu Adobe Flash. Trwają intensywne prace nad emulatorem ubieranek flash bezpośrednio w przeglądarce. Część ubieranek juz działa w ten sposób, ale jeszcze nie wszystkie. Dlatego możesz zaglądać tu od czasu do czasu, bo ta gra też będzie w przyszłości działać w emulatorze.

Powyżej znajdziesz inne hitowe gry, które uruchomisz bez problemu nawet na telefonie! Właściwa gra znajduje się pod tymi polecanymi grami.

Jeśli jednak chcesz już teraz uruchomić ubieranki oparte o plugin Adobe Flash możesz to zrobić w następujący sposób:


Wersja wtyczki Flash 31 może zawierać niezałatane luki, więc zalecamy korzystanie z niej wyłącznie w celu zagrania w gry, na osobnym komputerze, a nie do surfowania po całym internecie. Docelowo ta gra będzie uruchamiana w emulatorze, w każdej przeglądarce. W między czasie trzeba trochę pokombinować albo zagrać w inne polecane ubieranki.

Zagrań: 59668
Oceń:

Komentarze

Odśwież
Avatar Wegaa

17 października 2020, 23:20

Ocenka...?

Avatar selfarmageddon

4 czerwca 2020, 20:47

Avatar Kushima

27 kwietnia 2020, 13:08

Avatar Kornelia626

16 września 2019, 22:55

Zgadnijcie kto to...

Podpowiedź: bohaterka serialu

Avatar jvlcix

4 marca 2020, 12:14

@Kornelia626: cherry z Riverdale?

Avatar Kornelia626

5 marca 2020, 00:00

@jvlcix: Takk ,brawo :D

Avatar BlackCat1133

8 sierpnia 2019, 21:42

Avatar FenomenalnaAlexia

20 września 2018, 22:32

Avatar Siarkusowyy

13 czerwca 2018, 16:46

ekstra ubieranka

Avatar Blondaseq

2 marca 2018, 10:56

Avatar Katherines

7 października 2017, 19:40

<3

Avatar Nuqqa

20 grudnia 2017, 19:03

@Katherines: super :D bardzo mi się skojarzyło z queen of hearts c:

Avatar Loilette

27 lutego 2017, 19:35

Moja

Avatar BahuzankaPL

2 listopada 2017, 15:40

@Loilette: Śliczna! ^^

Avatar agnieszka171

4 lipca 2017, 12:13

Avatar quinpaoprincess

20 maja 2017, 20:00

moja Vivienne

Avatar Kornelia626

10 kwietnia 2017, 19:08

Avatar XMisiaczekX

7 kwietnia 2017, 20:49

;3

Avatar YuiYoung

6 listopada 2016, 14:43

;/

Avatar maczka3

22 lutego 2017, 15:45

@YuiYoung: Piękna

Avatar Lifia

Edytowano - 7 lutego 2017, 22:36

Imię: Julia
Nazwisko: Tiańska
Rasa: Syrena
Streszczona historia: Pewnego dnia dwie syreny - Nina i Julia postanowiły zobaczyć jak to jest żyć na lądzie. W pełnie, gdy nikogo nie było wyszły, a raczej wyczłapały się z wody na plażę. Julia wzięła swój księżycowy naszyjnik, położyła go przed siebie i Ninę. Dziewczyny skupiły się bardzo mocno na ludzkich nogach. Po około pół godziny wokół syrenich ogonów zaczęła się pojawiać niebieska mgiełka, a po chwili łuski zaczęły zmieniać się w skórę i dziewczyny zdobyły nogi. Na chwilę jeszcze weszły do wody, gdzie ogon oczywiście im wrócił, bo nieopodal starej łodzi zauważyły ubrania. Wzięły je i o dziwo pasowały. Rozeszły się w swoje strony. Po przejściu około pół kilometra Julia spotkała chłopaka. Umięśniony brunet. Marzenie sporej części dziewczyn. Po jakimś czasie się zaprzyjaźnili. Okazało się, że Tomek (bo tak miał na imię chłopak) jest z Polski. Ławica Julii i Niny była położona pod wyspą Wolim, która jest wyspą polską, więc po prostu powiedziała, że też tam mieszka, i że jest na wakacjach. Dowiedziała się też, że chłopak ma przyjaciela, z którym nagrywają filmiki na Youtube. Takiego czegoś pod wodą nie było, więc nie wiedziała o czym mówi, ale słuchała. Najwyraźniej się jej podobał, ale miał dziewczynę. Gdy Tomek dowiedział się, że dom Julii jest dość daleko stąd, a jest późno dał jej nocleg u siebie w pokoju gościnnym, ale ze względu na jej "zły stan" ( wyglądała niczym bezdomna, głównie przez stare zmoczone ciuchy,) pozwolił jej zostać ile chce. Dał jej pieniądze na nowe ubrania i ugościł. Wkrótce Julia stała się ich (Tomka i jego przyjaciela Benjamina) "mini menagerką" tzn. czytała komentarze, a spam, bądź bardzo obraźliwe usuwała, wybierała polskie słowa, które Ben miał próbować powtórzyć (Był z Australii, więc ich nie znał) na filmie, lub polskie filmiki, które miał obejrzeć itp. Pewnego dnia Tomek zabrał Julię na piękną łąkę. Złapał ją za ręce, spojrzał jej głęboko w oczy i wyznał jej miłość, po czym ją pocałował. Julia chciała aby to trwało wiecznie. W jego ramionach czuła się tak bezpiecznie... Ale jedna rzecz jej nie pasowała. Głównie to, że Tomek miał dziewczynę. Gdy o nią zapytała ten odpowiedział jej, że z nią zerwał. Gdy doszli do domu usiedli na kanapie i postanowili oglądnąć jakiś film. Po jakimś czasie zwykłe przytulanie zamieniło się w namiętne pocałunki. W tym momencie do domu wpadła "była" dziewczyna chłopaka. Rozpoczęła się kłótnia. Po chwili okazało się, że ta "była dziewczyna" nie była taka "była", ale właśnie się stała, a po oznajmieniu mu tego wyszła trzaskając drzwiami. Gdy Julia chciała już wyjść za nią nagle Tomasz przyłożył jej pistolet do głowy i zagroził, że jeśli sobie pójdzie, czyli tym samym przestanie dla niego pracować, to ten ją zmasakruje tak, że własna matka jej nie pozna. Dziewczyna uległa.
CIĄG DALSZY NASTĄPI... KIEDYŚ.
Inspiracja:
"Mako Mermaids: Syreny z Mako"
Youtuberzy:
Tomasz (JET Crew), Benjamin (JET Crew), Nina (Młoteczka), Karol (Delereq)

Avatar Lifia

7 lutego 2017, 22:37

@Lifia: Ups, screen :)

Avatar Gumisiowy_Sok

15 stycznia 2017, 21:20

Annabelle. Dziewczyna równie piękna, jak i tajemnicza.

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2017, 01:11

Dziewczyna o imieniu Jessica, była z bardzo, bardzo bogatej rodzinny. Jej dom przypominał zamek, a ich posiadłość można by podzielić na 50 mniejszych działek ogrodowych. Mieli tam własny lasek, jezioro, łąkę, dom o wygładzie zamku, basen za domem i inne fajne rzeczy. Od głównej bramy do domu było tak około 10-15 kilometrów. Po lewej stronie domu, tak 10 minut pieszo, była stajnia na 20 koni. Jessica miała własnego rumaka. Nazwała go Blue Moon (pol. Niebieski Księżyc). Dostała go od dziadka na 8 urodziny. Miała go od źrebaka. Jest bardzo do niego przywiązana. Dziadek zmarł trzy lata temu, na raka. Dlatego dziewczyna jeszcze mocniej przywiązała się do rumaka. Zawsze po szkole jeździ na nim po swoim lesie i łące. Ma przyjaciół, ale po śmierci dziadka mało z nimi spędza czasu. On był od strony matki, która zmarła po jej porodzie następnego dnia. Nie poznała jej przez sto. Wszystkie informacje miała od dziadka. Teraz ma tylko ojca i babcię od strony matki. Dziadków od strony ojca nie poznała, bo mieszkają za granicą w Londynie i nie utrzymują z synem kontaktu od czasu jego ślubu. Zerwali całkowicie z nim i jego rodziną kontakt. Nie wiadomo, dlaczego, bo jej tata nie chce nic powiedzieć. Jessica na razie nie chce z nikim spędzać czasu, bo za bardzo tęskni za dziadkiem. Ale sobie poradzi, na pewno poradzi.

Avatar
Konto usunięte

12 stycznia 2017, 02:33

A to jej rumak, Blue Moon.

Avatar Murderess

Edytowano - 12 stycznia 2017, 00:25

Kobieta o imieniu Helen, mieszka i pracuje w Miami. Kiedyś pracowała, jako prostytutka, teraz pracuje, jako striptizerka. Jej przeszłość nie jest ciekawa, jest bardzo smutna. Matkę straciła przy porodzie, a ojciec zaczął pić po jej śmierci, a następnie zmarł, gdy Helen była w gimnazjum. Trafiła do sierocińca. Tam też nie miała wesoło. Nikt nie chciał jej za adoptować. Wszyscy opiekunowie z tego domu dziecka jej nie lubili. Nawet ją źle traktowali. Znęcali się nad nią. Dorosłe dzieciaki robili to samo. Jak była w liceum i nie szczęśliwie się zakochała i zaszła w ciążę, ten chłopak ją zostawił samą ze dzieckiem. Opiekunowie byli tak bardzo źli na nią, że jak tylko skończyła 18 lat wyrzucili ją z domu dziecka prosto na ulice. To wtedy zaczęła pracować, jako prostytutka. Zastanawiała się czy nie porzucić dziecka, ale nie mogła jej to zrobić. Córka zostawała pod opieką opiekunki, a ona szła na ulice koło lasu do pracy, szukać klientów. Wtedy, któregoś dnia pojawił się miły klient, który zaproponował jej pracę w swoim barze. Tak chodziarz jej mówił. Jak kobieta się zgodziła i podpisała już wszystko, co trzeba, to okazało się, że to nie bar tylko miejsce gdzie kobiety się rozbierają dla facetów. A ona sama ma być striptizerką i rozbierać się przy stojącej na środku rurze. Na początku nie było źle. Ludzie tam pracujący byli dla niej mili. Ale po 6 miesiącach ten, co ją przyjął do pracy, czyli szef, bardzo się zmienił w stosunku do niej. Zaczął się do niej dobierać w pracy. Pierw głaskał nogi, kolana, ręce, a następnie zaczął ją zmuszać do seksu. Gw**cił ją przy każdej chwili. Niestety nie może tego powiedzieć nikomu, nawet policji, bo zagroził zabiciem jej córki. Dlatego teraz ona jak tylko kończy pracę, jako striptizerka, to idzie do biura szefa i oddaje się mu. Robi wszystko, co on jej rozkaże. Biedna jest ta Helen. Czy kiedyś skończy się ten cały koszmar? Trzy mam kciuki. A wy? Też trzymacie?

Avatar agnieszka171

25 grudnia 2016, 06:48

Avatar Striptizerka

23 grudnia 2016, 13:41

1. Aktorka porno
2. Nauczycielka
3.Baletnica

Avatar Gumowa_Guma

29 października 2016, 13:11

Ona chyba ma coś z Nogami O-O

Avatar weronika71122

29 października 2016, 19:22

@Gumowa_Guma: Nie, w filmie wyglądała tak samo :)

Avatar Gumowa_Guma

30 października 2016, 06:52

@weronika71122: Fuu...

Avatar Olenka72

14 października 2016, 00:11

Avatar CloudKid

9 września 2016, 17:52

Ta gra to interaktywne porno
DLA napalonych nastolatków którzy nie widzą jakiego sobie youtubera puścić
Po za tym ciekawa kreska ..

Avatar KOBIETKA1

2 września 2016, 19:09

super

Avatar Kuroi_neko

15 sierpnia 2016, 17:37

Ta postać ma połamane nogi xD

Avatar loveanddream

27 listopada 2014, 20:09

Harcerka ♥

Avatar
Konto usunięte

1 stycznia 2015, 23:35

@loveanddream: Śliczna :3

Avatar Kiara_Azalea

24 grudnia 2015, 14:20

@loveanddream: Ja jestem harcerką X3 A tak w ogóle to prześliczna ♥

Avatar TKalina

14 lipca 2016, 20:58

@Kiara_Azalea: ja też się z tobą zgadzam

Avatar ElisabethRiddle

14 lipca 2016, 17:07

Avatar kropersi

19 grudnia 2010, 15:17

Nie chciałabym mieć na nazwisko królik :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar krolkarolina4

8 listopada 2014, 19:47

@kropersi: a ja się nazywam król i wszyscy mi mówią że jestem królik:)

Avatar xElsax

Edytowano - 10 czerwca 2016, 20:07

@kropersi: Może ty ale ja bym chciała

Avatar RozowaLandryna

17 kwietnia 2014, 10:12

Moja.

Avatar xElsax

8 czerwca 2016, 16:57

@RozowaLandryna: Ty masz na awatarze PUSHEENA!?Ja go WIELBIĘ!

Avatar RozowaLandryna

10 czerwca 2016, 19:59

@xElsax: Tak, to kotek Pusheen (moja mama nazywa go Pushup).

Avatar xElsax

10 czerwca 2016, 20:04

@RozowaLandryna: Fajnie:)

Avatar oliwia100406

2 stycznia 2016, 20:12

krótki wstęp do histori Karoliny Rabbit jeśli będziecie chcieli więcej to piszcie
był wieczór kiedy Karolina wyszła ze swoim psem puszkiem na spacer zauważyła 2 metrową postać z 4 rękami i skrzydłami chciała z stamtąd uciec lecz Puszek wyrwał jej się ze smyczy i pobiegł za postacią
Puszek! - wołała Karolina ale niestety Puszek nie zareagował na jej wołanie Karolina podeszła do tajemniczej osoby która wyglądem przypominała ćmę
Halo? kim jesteś?- starała z siebie wyksztuśić te słowa postać odleciała a Karolina wróciła do domu i wszystko opowiedziała swoim rodzicą gdy Karolina poszła spać tata po histori bacznie strzegł jej pokoju Karolina obudziła się sama na środku jej ogródka nie było nikogo nawet jej rodziców chciała iść do cioci gdy zoriętowała się że jegnak to nie jej ogródek tylko cmentarz na którym była świeża krew od......
jeśli chcecie wiedzieć co było dalej to piszcie jest to bardzo długa historia oparta na faktach akcja rozgrywa się w małym miasteczku które kiedyśKIEDYŚ istniało no może trochę zmieniłam ale jest bardzo ciekawa mam nadzieję że będziecie chcieli jeszcze
oto Karolina Rabbit

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar MonsterCookies

17 kwietnia 2016, 16:27

@oliwia100406: Proszę o kolejną cześć.

Avatar oliwia100406

21 kwietnia 2016, 12:55

@MonsterCookies: w sobote kolejna cz

Avatar oliwia100406

29 marca 2016, 10:29

mogę kolejną cz. za tydzień?

Avatar WikiNaMSP

3 lutego 2016, 19:29

Czy to normalne, że mam 15 lat a w to gram? :D (Nick jest stary ;) )

Avatar
Konto usunięte

16 stycznia 2016, 13:30

@Kiara_Azalea Ja też, a z jakiej drużyny?

Avatar
Konto usunięte

28 listopada 2015, 22:59

Merylin Monroe

Avatar CukiereczeQ

27 listopada 2015, 17:36

@KontoUsunięte: Ale przecież rabbit to królik po angielsku ;-;

Avatar CukiereczeQ

27 listopada 2015, 17:35

@KontoUsunięte: Miley Cyrus. Wiem, bo masz kartę włączoną :D

Avatar PingiDirectioner

30 sierpnia 2015, 22:10

super gra a le nie naj lepsza;]

Avatar Embolike

30 sierpnia 2015, 11:16

fajne

Avatar jozwiakowa

21 sierpnia 2015, 12:51

Moja ☺

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Bohaterką ubieranki jest seksowna Jessica Rabbit. Udoskonal tę piękną kobietę poprzez dopasowanie nowej fryzury i makijażu oraz wybranie dla niej ślicznej kreacji.

Sterowanie

Myszka

Podobne ubieranki

W co grali inni