Kreowanie kucyka 2

Zagrań: 622099
Oceń:

Komentarze

Odśwież
Avatar VioletShine

9 listopada, 15:07

A więc, To Ja Marzipan Paw. Jestem Na innym Koncie bo...Nie pamiętam hasła, a jeja nie chce mi dać pozwolenia na zmienienie go :3 O to Sweet Apple, Córka Angel Wing i Diabolic Horna. Jej Matka Przyniosła Ją na farme, gdzie znalazła ją Apple Bloom. Kiedy Była Starsza, Jej Matka Przyszła Żeby Ją Odwiedzić..Ale Jej Ojciec Ją znalazł i na jej Oczach zabił jej matke. Sweet Apple dzięki Mocą Które Dostała Od Obojga rodziców, Zabiła Własnego Ojca i uratowała Farme i Sad.

Avatar Kiki12love

6 listopada, 20:41

Bardzo przyjemne base UwU

Base P2U (pay-to-use) zrobione przez LambRot (deviantArt)

Avatar Kiki12love

6 listopada, 20:42

Avatar Kiki12love

6 listopada, 20:43

Avatar Kiki12love

6 listopada, 20:44

@Kiki12love: (Tak, to jest kucyk, tylko uszy ma trochę inne)

Avatar JulaskaIratox12

22 października, 17:42

moja nowa oc Diamond Shine

Avatar wolfinka1999

15 października, 12:07

Moja nowa OC,która jest królową w moim własnym uniwersum.

Avatar KARPIK0000000

22 lipca, 11:43

taka se ja xd

Avatar SipYourFvckingCoffee

14 października, 14:41

@KARPIK0000000: Jakie sliczne cieniowanie :0 Wiem odgrzebany komentarz XD

Avatar chlepek_z_dzemem69

12 października, 08:45

Um... Więc taaak...
Powracam?

Ciężko jest mi zabrać się za pisanie tego po długiej nieobecności mimo, że pisałam wcześniej że wrócę na weekend... (Hahaha, teraz jest weekend, czyż nie? :'))
No... No więc czemu nie było mnie tu aż od 10 września... i wracam ponad miesiąc później? No cóż... Głupio trochę się przyznać... N-nie to że to wasza wina czy coś, róbcie co chcecie bo to wasz wybór c'nie?
Ale... Prawda jest taka że spodziewałam się czegoś lepszego gdy tu po pierwszy raz przyszłam... Starałam się wstawiać bardzo dużo komentarzy żeby ktoś mi... N-no, powiedzmy... Odpisał?
Oh to było takie głupie! Ja się przecież nawet nie starałam... I do tego pisałam tak dziecinnie że teraz się aż trochę wstydzę tego (Nawet mojego nick'u już nie lubię ale to inna sprawa...)!

J-ja... ja wiem że to miejsce powoli "umiera" i że wszyscy którzy wcześniej byli tak aktywni jak ja, mają teraz dużo innych spraw... I że MLP się już skończyło... Ale gdy czytałam stare komentarze tutaj, j-jak... Jak wszyscy się... N-no... Lubili...
To też... t-też tego chciałam...
Chciałam pisać z kimś role-play'e, wymieniać się rysunkami, robić ship'y z moimi oc... I oh... T-to t-takie g-głupie!!

J-ja... wiem ż-że to brzmi jakbym chciała... o-odejść z tego m-miejsca na zawsze, a-ale... Wiecie co...? *bierze się w garść* Zostaję. N-... Nie wiem jak dużo będę wrzucać, ale nie chcę stąd odchodzić, wiecie? Nawet mimo że nikogo nie poznałam, nawet mimo że jestem tym cringe'owym dzieckiem, nawet mimo że JUŻ rozpętałam g*wnoburzę... N-nawet j-jeżeli mnie nie w-wszyscy lubią...

Nie, nie zacznę znowu płakać.
Możecie nie odpowiadać na ten komentarz, bo pełni on tylko funkcję informacji. Ale i tak każda odpowiedź będzie doceniona przeze mnie.

Ah jeszcze jedna informacja. Mimo że nikogo to nie interesuje. Opis na moim profilu jest póki co usunięty, tak samo jak avatar. Zmieni się to niedługo.

To... Do zobaczenia.

Avatar chlepek_z_dzemem69

12 października, 08:47

@chlepek_z_dzemem69: Jeszcze jedno info o którym zapomniałam. Wszystkie moje zrobione do tej pory postacie są nieaktualne. Będę robić nowe.

Avatar Kiki12love

14 października, 00:15

@chlepek_z_dzemem69: No cóż, niestety tak to bywa w życou - coś się zaczyna i coś się kończy
Zwyczajnie miałaś pecha i już nie trafiłaś na czasy, kiedy to miejsce było jeszcze aktywne
Bywa
Ale nie martw się, znajdziesz inne społeczności :³

Avatar Shywind12

10 lipca, 19:00

Hello
Dawno mnie tu nie było
I wreszcie spróbowałam rysować sama kucyki
No
tak
Więc 3 pierwsze oc, które zgłosicie w komentarzu narysuje
Bo się nudzę w wakacje
Dowidzenia

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (20)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (20)
Avatar Shywind12

13 października, 11:47

@Dromeda537: wiem :((((

Avatar Dromeda537

13 października, 11:47

@Shywind12: nooo :((((

Avatar Yuuki_Anima

12 października, 21:19

Podoba się?

#Rodzina kucyków

Avatar Galaktyczna

17 lutego 2018, 22:29

Tydzień temu zrobiłam szkic nowej ocki, ale tak mi się spodobał jej koncept, że aż wymyśliłam całą rasę :^
Tak więc, przedstawiam wam rasę Kosaen~

NAZWA RASY: Kosaten
WIEK: Tak jak normalne kucyki
O RASIE: Kosateny to nietypowe kucyki o duszach podzielonych na dwie części. Jedna połowa, to Ichibu. Posiadają one osobowość i charakter. Ichibu i Kosateny są ze sobą ściśle powiązane i w czasie gdy zostanie zranione jedno - ból odczuwa drugie. Ichibu posiadają formę i zdolności zwierząt.
Dusze w większości przypadków nie dzielą się równo po połowie. Podczas gdy Kosaten ma większą część duszy, ma również większe panowanie nad Ichibu i może w pełni kontrolować formy. Gdy jednak jest na odwrót, to Ichibu ma większą władzę nad Kosatenem. Sam potrafi zmieniać formy. Rzadko, ale zdarza się jednak, że dusza jest podzielona na równo. Wtedy też pomiędzy Kosatenem, a Ichibi panuje równowaga, rozumieją siebie jak nikt i są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi.
Kosaten nie posiadają skrzydeł, ani rogów.
Kosaten mają trzy formy: Podstawową, Oddzielną, oraz Boską.
Podstawowa: Podczas podstawowej, wśród tłumu zwyczajnych kucyków, nic nie wyróżnia Kosaten, poza ich Ichibi, które wędrują po ich ciele przypominając tatuaże.
Oddzielna: Ichibi 'wychodzi' z ciała Kosatena. Może się samowolnie poruszać. Zwierzę jest wtedy niewielkie/średnie. Oczy Kosatena zmieniają się na zwierzęce, odpowiadające swojemu Ichibiemu.
Boska: Ichibi przybiera dużą/wielką formę, zależnie od swojego gatunku. Wygląd staje się bardziej 'boski'. (np.: znamiona, świecące/półprzezroczyste elementy). Kosaten w tym czasie bardziej upodabnia się do swojego Ichibi'ego (np.: Jeżeli Ichibi to wąż, na policzkach, kopytach i udach pojawia się skóra; Natomiast gdy Ichibi to ptak, na ciele Kosaten'a pojawiają się pojedyncze pióra)
Przykład: Kot (na ciele) --> Kot --> Lew/Jaguar itp.
Ichibu zazwyczaj mają odmienny charakter od Kosatena, oraz często są również odmiennej płci.
PODZIAŁ: Kosateny ze względu na swoje Ichibi, dzielą się na: Ptaki, Gady, Płazy, Ryby i Ssaki. Ichibi mogą być każdym gatunkiem zwierząt nie licząc tych legendarnych (np.: Smok, bazyliszek).
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: W Equestri jest parę miast, zamieszkanych przez Kosaten:
-Tengoku (zamieszkane głównie przez Ptaki),
-Kusakihana ('stolica' rasy Kosaten, wszystkie),
-Sangosho (głównie Ryby, Płazy, Gady),
-Sabanna (głównie Ssaki),
-Akamichi Rin (zamożne miasto/wszystkie).
WYGLĄD: Wygląd za równo Kosatena jak i Ichibiego jest dowolny. Ważne jednak, aby zachować zmiany wyglądu w Oddzielnej i Boskiej formie. Kosateny nie posiadają znaczków.
CIEKAWOSTKI:
-Ichibi nie mogą za bardzo oddalać od Kosatena, powoduje to osłabienie psychiczne i fizyczne,
-Gdy Ichibu, albo Kosaten umrze, umiera drugie,
-W wielu miastach są organizowane nielegalne walki między Ichibu,
-Forma zwierzęca Ichibu jest dziedziczna,
-Dzieci nie posiadają Boskiej formy, pojawia się dopiero około 15-18 roku życia.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (14)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (14)
Avatar Galaktyczna

22 września, 18:24

@CelestiaMyLittlePony: No można tylko to jest stare jak świat

Avatar CelestiaMyLittlePony

Edytowano - 22 września, 20:17

@Galaktyczna: mi tam się podoba ta rasa. jest interesująca i nigdy wczesniej nie widziałam takiego pomysłu. a na strzałki w duł nie zwracaj uwagi po prostu....

Avatar CelestiaMyLittlePony

22 września, 10:31

(załorzyłam to konto dzisiaj)

gra (wiem ze to nie gra tylko ubieranka ale dla mnie to gra) kreowanie kucyka 2 jest fajna ale jest sporo rzeczy które można by poprawić.... miano wicie można by dodać sporo innych fryzur np. takich które pojawiały sie w serialu (u głównej szóstki postaci np.) oraz można by dodać znaczki.... niby wiem że da sie jakos samo dzielnie dodawać znaczki ale nie którzy (dzieci 10-letnie np...) mogą nie umieć tego zrobić. ja umiem ale mimo to wolałabym żeby znaczki były gotowe w grze. można by ruwnież dodać różne sukienki / stroje jakie się pojawiały w serialu poniewarz jest tutaj mało ubrań.... wiem że kucyki nie noszą ubrań ale w serialu nie które noszą i było by fajnie gdyby też można sobie tak było zrobić tworząc swoje postaci.
to już wszystko jesli chodzi o rzeczy które by można by dodać. jesli chodzi o samą gre nie za głębiając sie w jej zawartosc to można by dodać wersje na telefony i tablety.... wiem że duuurzo (na prawdę dużo....) osób może sobie grać w to na komputerze ale nie które osoby nie mają stałego dostepu do komputera. wliczając w to mnie. (chce podkreslic że ja mam komputer tylko dziele go z bratem!!!) i dlatego brat czasem korzysta z komputera a ja nie moge wtedy zagrać i muszę "siedzieć,, na telefonie / tablecie. i wtedy nie mogę grać w tą grę kreowanie kucyka 2. dlatego i tylko z tego powodu chcę mieć wersje mobilną tej gry!!!

to by było wszystko.... mam nadzieje że ktos to przeczyta i zmienią trochę rzeczy.... a w tym czasie ja może zostanę tu na dłużej bo widze że sporo osób wstawia tu rzeczy i chyba też wstawie. nie mówię że jestem tu nowa bo widziałam tą społecznosć już dawno ale dopiero teraz sama założyłam konto. nie musicie mi wyjasniac zasad bo wszystkie znam.
pa.

Avatar CelestiaMyLittlePony

22 września, 10:32

@CelestiaMyLittlePony: a raczej do zobaczenia zamiast pa...

Avatar Alabella

Edytowano - 8 września, 15:00

To wcale nie tak, że zamiast powtarzać materiał, bo w końcu jestem w szkole średniej no i prawie dorosłość, to robię coś zupełnie innego.

Wcale a wcale...

Dobra, wracając do tematu. Ja umarłam, moi znajomi z jeja tu umarli, no i taka sytuacja. Ale postanowiłam se porysiać kucyja. Na telefonie, bo jestem biedokiem ;~;

Tak jak ktoś by pamiętał, to ta moja jedna z pierwszych OC, Turbo Star. No to jej reedraw (nie pamiętam jak się pisze, a sprawdzać mi się nie chce :,C), pierwsze wersje są w odmentach mej galerii. No postanowiłam że trza jej nadać jakiś, bardziej "oryginalny", wygląd. Imię też trza zmienić ~(~¬~)~

Dawno kuców nie rysowałam, więc proporcje mogły pójść w las.

Plus nie chciało mi się jej znaczka rysować, więc udajemy, że jest pod skrzydłem schowany czy coś.

Ta, wątpię żeby ktoś te wypociny czytał, ale ok. Macie tego bazgroła, a ja wrócę, kiedyś...

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (5)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (5)
Avatar Galaktyczna

10 września, 19:04

@chlepek_z_dzemem69: Historia może mieć dużo wątków i jeżeli ktoś przykłada wagę do oryginalności lub zrobienia historii ciekawej, to nie powinno się dziwić, że pisanie tego wszystkiego od początku i ze szczegółami może chwilę zająć.

Avatar chlepek_z_dzemem69

10 września, 19:38

@Galaktyczna: Okej już rozumiem...
Nie chciałam żeby to wrednie zabrzmiało czy coś i przepraszam jeśli ktoś to tak odebrał!
Po prostu byłam ciekawa historii zwłaszcza że nie można sobie od tak zrobić alikorna i zawsze jest dobrze jeśli mają interesującą historię... :)

Avatar chlepek_z_dzemem69

10 września, 18:29

Słuchajcie kochani mam małe ogłoszenie...
Raczej nie będzie mnie do weekend'u ale w weekend postaram się w końcu wstawić te rysunki moich sześciu głównych postaci... :)
Nie martwcie się bo nic poważnego się nie stało tylko po prostu mam małe urwanie głowy w szkole bo nauczyciele zaczynają robić kartkówki i sprawdziany eh :PP
Dobra to do zobaczenia wszystkim!

Avatar chlepek_z_dzemem69

Edytowano - 7 września, 16:41

Tutaj obiecana "posklejana" wersja + dopisane imiona :PP
EDIT: Zabieram się już za opisy każdej klaczki po kolei! :D

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (9)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (9)
Avatar MlpMonicaJuwoj

8 września, 17:26

@chlepek_z_dzemem69: Tadam i OK!

Avatar chlepek_z_dzemem69

Edytowano - 9 września, 16:33

@MlpMonicaJuwoj: Piszesz bardzo nie zrozumiale i wolałabym żebyś nie edytowała moich obrazków nie pytając się mnie o zgodę :/
Po za tym ten kucyk w ogóle tam nie pasuje zwłaszcza imieniem. Zauważ że wszystkie te kucyki mają imiona typowe dla "My Little Pony" a twój to... Monika? ://

Avatar chlepek_z_dzemem69

8 września, 09:54

O tóż postanowiłam zrobić takie "powiadomienie" o moich kucykach które szukają partnera żeby nie pisać pod każdą postacią oc osobno... :PP

Więc tak wypiszę teraz imiona kucyków i informacje oraz kogo szukają:
Star (księżniczka gwiazd, siostra Celestii i Luny która rozjaśnia nocne niebo gwiazdami) szuka partnera lub partnerki!
Yumi (japońska klaczka która uwielbia gotować oraz przygotowywać azjatyckie przysmaki) szuka partnera lub partnerki!
Sparkling Stars (alternatywna Twilight Sparkle, klaczka która uwielbia uczyć się nowych zaklęć) szuka partnera!
Fashion (alternatywna Rarity, klaczka która uwielbia robić sukienki i różne inne kreacje) szuka partnera!
Fast Wind (alternatywna Rainbow Dash, klaczka która uwielbia wyścigi i zawody) szuka partnera lub partnerki!
Quiet Flower (alternatywna Fluttershy, klaczka która uwielbia spędzać czas ze swoimi zwięrzątkami) szuka partnerki!
Loud Party (alternatywna Pinkie Pie, klaczka która uwielbia imprezy i rozweselanie innych kucyków) szuka partnera lub partnerki!
Lemon Farm (alternatywna Applejack, klaczka która uwielbia pomagać na cytrynowej farmie) szuka partnera!

To by było na tyle i jeszcze raz... Nie wstydźcie się bo ja na prawdę nie gryzę! XD

Avatar chlepek_z_dzemem69

8 września, 09:57

@chlepek_z_dzemem69: Ah jeszcze dwie informacje:
1. Nadal jestem otwarta na Role-Play'e więc jeśli chcecie zapoznać kucyki do ship'a w formie opowiadania to możecie wysłać zaproszenie do rozmowy prywatnej w kontaktach!
2. Dla tych osób które zastanawiają się kiedy wstawię rysunek to ten rysunek zaczęłam wczoraj ale mi nie wyszedł (zdarza się... :PP) i dzisiaj spróbuję jeszcze raz i możliwe że wstawię! Cóż kiedyś na pewno wstawię tylko nie jestem pewna czy jeszcze dzisiaj... :)

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 16:36

Lemon Farm zastępująca Applejack!

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 17:09

@chlepek_z_dzemem69: Ostatnia!

IMIĘ: Lemon Farm
PSEUDONIM: Lemon, Farm, Farmie, Lemonie, Cytrynka, Farmerka
WIEK: 20 lat
RASA: Kucyk ziemski
PŁEĆ: Klacz
CHARAKTER: Najbardziej hojna i pomocna z całej szóstki! Mogłaby nawet poświęcić swoje własne dobro tylko po to żeby inni byli szczęśliwi. Najbardziej na świecie kocha jednak swoją rodzinę i spędza z nimi dużo czasu pracując na farmie... a trzeba dodać że jest bardzo pracowita. Można nawet powiedzieć że jest "pracoholiczką" XD
TALENTY: Farma
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Farma w Ponyville

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 16:33

Loud Party zastępująca Pinkie Pie!
Przepraszam za troszkę oczoj*bne kolory (XD) ale tak lepiej oddawało mi się charakter postaci :PP

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 17:05

@chlepek_z_dzemem69:
IMIĘ: Loud Party
PSEUDONIM: Loud, Party, Partie, Party Animal, "Ta głośna"
WIEK: 20 lat
RASA: Kucyk ziemski
PŁEĆ: Klacz
CHARAKTER: Bardzo pewna siebie otwarta i gadatliwa klacz! Niektórym może się wydawać że ma ADHD i... w sumie to po części prawda XD Jest bardzo miła i pomocna ale może być dla niektórych odrobinkę denerwująca :PP Kocha ona imprezy oraz rozśmieszanie innych kucyków i poprawianie im humoru!
TALENTY: Imprezy
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Cukiernia w Ponyville

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 16:30

Quiet Flower zastępująca Fluttershy!

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 17:01

@chlepek_z_dzemem69: I tak dalej... XD

IMIĘ: Quiet Flower
PSEUDONIM: Quiet, Flower, Flo, Shy, "Ta Cicha"
WIEK: 20 lat
RASA: Pegaz
PŁEĆ: Klacz
CHARAKTER: Bardzo nieśmiała i wrażliwa klaczka ale jednak jeśli trzeba potrafi być asertywna i postawić na swoim! Nie jest jednak uparta. Niezbyt lubi tłumy zdecydowanie woli przebywać w towarzystwie swojej piątki zaufanych przyjaciół oraz zwierzątek!
TALENTY: Zwierzęta
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Domek w Ponyville

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 16:27

Fast Wind zastępująca Rainbow Dash!
Niestety kreator mnie ograniczył i musiałam dać tylko dwa kolory włosów... XD

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 16:55

@chlepek_z_dzemem69: Kolejnaaa... :)

IMIĘ: Fast Wind
PSEUDONIM: Fast, Fastie, Windie, Błyskawica
WIEK: 20 lat
RASA: Pegaz
PŁEĆ: Klacz
CHARAKTER: Bardzo aktywna i ruchliwa klacz która uwielbia różnego rodzaju zawody i wyścigi! Jest towarzyska i bardzo gadatliwa... czasami aż za bardzo :PP Ale na pewno nigdy nie wygadała by tajemnic swoich przyjaciół bo jest bardzo lojalna!
TALENTY: Latanie
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Domek w Cloudsdale

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 16:19

Tutaj mamy Fashion która zastępuje oryginalną Rarity!

Avatar chlepek_z_dzemem69

Edytowano - 7 września, 16:22

@chlepek_z_dzemem69: Oj dopiero zauważyłam że nie usunęłam kokardki którą dałam również u Sparkling Stars!
No ale cóż powiedzmy że mają po prostu takie same kokardy... W końcu przecież się przyjaźnią :)

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 16:52

@chlepek_z_dzemem69: I kolejna... :PP

IMIĘ: Fashion
PSEUDONIM: Fash, Fashie, Modowa Gwiazdeczka
WIEK: 20 lat
RASA: Jednorożec
PŁEĆ: Klacz
CHARAKTER: Nieco perfekcjonistyczna i uparta klacz ale mimo wszystko bardzo miła i hojna! Kocha swoich przyjaciół oraz swoich klientów i nawet w ogień by za nimi skoczyła... o ile nie popsuła by sobie przy tym swojego ubrania! XDD
TALENTY: Moda
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Butik w Ponyville

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 16:05

W sumie to... Nie mam dzisiaj co robić więc zajmę się zrobieniem mojego własnego Mane 6! (6 głównych postaci jak w serialu)
Dużo osób tak robi więc czemu nie :PP Potem będę wstawiać w komentarzach ich opisy! :D

Avatar chlepek_z_dzemem69

Edytowano - 7 września, 16:13

@chlepek_z_dzemem69: Na początek zrobiłam Sprakling Stars która zastępuje u mnie oryginalną Twilight Sparkle z serialu... :)
Na tym obrazku jest ona jeszcze zanim otrzymała skrzydła alikorna! Inne postacie oc z Mane 6 będę wstawiać w osobnych komentarzach ponieważ jak zrobię wszystkie to w odpowiedzi będę po kolei wstawiać ich opisy!

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 16:15

@chlepek_z_dzemem69: Chciałam jeszcze tylko dodać dwie informacje:
1. Gdy dokończę wszystkie 6 postaci oraz ich opisy to prawdopodobnie narysuję je samodzielnie!
2. Wstawię też "posklejany" (XD) obrazek z nimi wszystkimi razem! :PP

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 16:49

@chlepek_z_dzemem69: Przepraszam że taki bardzo króciutki no ale postaci jest aż 6 a ja chcę się wyrobić jeszcze dzisiaj! XD Jak kto

IMIĘ: Sparkling Stars
PSEUDONIM: Stars, Star, Sparkle
WIEK: 20 lat
RASA: Jednorożec
PŁEĆ: Klacz
CHARAKTER: Bardzo inteligentna młoda klaczka która lubi dzielić się swoją wiedzą oraz jest bardzo ambitna i zawsze dąży do celu! Jest też altruistyczna i pomocna i nigdy nie zostawi kucyka w potrzebie... a już zwłaszcza swoich przyjaciół dla których zrobiłaby dosłownie wszystko :)
TALENTY: Zaklęcia
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Biblioteka w Ponyville

Avatar MlpMonicaJuwoj

7 września, 11:24

To jest o kreowanie kucyka 1 i OK!

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 16:03

@MlpMonicaJuwoj: Twój komentarz trochę nie ma sensu... :/
Jak ktoś chce może sam sobie znaleźć tą grę...

Avatar chlepek_z_dzemem69

5 września, 17:49

Okej widzę że jakoś widocznie nie chcecie mnie tu widzieć więc... odchodzę :)
Pewnie się cieszycie...
Ale nie martwcie się wrócę jak tylko dostanę 3 strzałki w górę ^__^

Avatar chlepek_z_dzemem69

5 września, 19:57

@chlepek_z_dzemem69: Okej odwołuje to z trzema strzałkami i zmieniam na jedną! XD
Dziękuję tej osobie która dała strzałkę w górę z całego serduszka (<3)

Avatar chlepek_z_dzemem69

Edytowano - 7 września, 16:01

@chlepek_z_dzemem69: Jeju przepraszam za ten komentarz chyba trochę dramatyzowałam...
To było dawno! XD
EDIT: Tak dla mnie 2 dni to dawno jestem zmienną osobą... :)

Avatar chlepek_z_dzemem69

2 września, 14:11

Cześć to znowu ja :PP
Chciałam tylko wrzucić tą zrobioną nie dawno postać oc i poinformować że w końcu zrobiłam... Opis na profilu!! :D
Zapraszam wszystkich chętnych i jak już tam jesteś to zostaw po sobie komentarz ;)

Co do tej postaci to możliwe że jej opis wrzucę niedługo a na razie wspomnę tylko że jest ona azjatką konkretnie z Japonii!

Avatar chlepek_z_dzemem69

2 września, 14:20

@chlepek_z_dzemem69: A tutaj ta sama postać oc tylko jako małe dziecko!
Zapomniałam dodać że nie mam jeszcze dla niej imienia ale coś się wymyśli! XD Można dawać propozycje!

Avatar chlepek_z_dzemem69

7 września, 15:51

@chlepek_z_dzemem69: Zaczęłam pracę nad opisem!

Avatar chlepek_z_dzemem69

Edytowano - 7 września, 15:59

@chlepek_z_dzemem69: Uff gotowe! :) Wybaczcie że trochę krótki ale chyba takie opisy postaci oc będę od teraz robić a Star miała trochę dłuższy bo to jednak główna postać alikorn... :)
IMIĘ: Yumi
PSEUDONIM: Yu, Mi, Yumka, Yumisia
WIEK: 17 lat
RASA: Jednorożec
PŁEĆ: Klacz
CHARAKTER: Bardzo energiczna oraz ruchliwa klaczka! Lubi dużo towarzystwa oraz poznawać nowe kucyki. Jest troszkę roztrzepana ale nie za bardzo (:PP) Jest również miła i pomocna dla innych!
LUBI: Cukier, słodycze, towarzystwo, gotowanie, sushi i inne japońskie przysmaki, rysować
NIE LUBI:
TALENTY: Gotowanie (ma też znaczek związany z gotowaniem możliwe że kiedyś go narysuję!)
LĘKI/FOBIE: -
UZALEŻNIENIA: -
ALERGIE: -
DRUGA POŁÓWKA: Nie ma ale szuka więc możecie się zgłaszać zarówno z klaczami jak i ogierami oraz jestem otwarta na Role-Play'e!
RODZICE: Jeszcze nie wymyśliłam... :PP
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Japonia
RODZEŃSTWO: Nie ma
CIEKAWOSTKI:
- <3
(XD)

Jeszcze raz podkreślam że szuka partnera/partnerki! Star też szuka! (opis Star jest gdzieś niżej) Nie wstydźcie się zgłaszać! :PP

Avatar MlpMonicaJuwoj

7 września, 11:23

To jest gra o flappy pony wygląda jak kucyk Rainbow Dash i OK!

Avatar chlepek_z_dzemem69

5 września, 20:14

Lolololol! XD
Zrobiłam tęczę ale nie pytać jak bo nie umiem tłumaczyć! (XD) Ale mam głupawkę... Nie pytać dlaczego...

Zauważyłam że to miejsce trochę umiera i chyba tylko ja i użytkowniczka Kiki12love wstawiamy coś regularnie... Kiki12love jeśli to widzisz to daj jakiś znak LOL pozdrawiam! :D

Avatar chlepek_z_dzemem69

Edytowano - 5 września, 20:16

@chlepek_z_dzemem69: LOL jutro nie idę do szkoły i chyba zacznę pracować nad nowym długim opisem na moim profilu... :)

Avatar chlepek_z_dzemem69

5 września, 20:00

Robię właśnie na szybko postać oc w kreatorze razem z moją kuzynką lol! XD
Zaraz wstawimy ją w odpowiedzi na ten komentarz!

Avatar chlepek_z_dzemem69

1 września, 21:57

Ooo, szybko uwinęłam się z tym opisem!
Na początku chcę zaznaczyć że "wzór" do opisu wykonała użytkowniczka Galaktyczna!
Widziałam sporo ludzi używających tego wzoru więc sama również postanowiłam go użyć!

IMIĘ: Star
PSEUDONIM: Księżniczka, Księżniczka Star
WIEK: Mniej niż Celestia i nieco mniej niż Luna (jest ona najmłodszą z sióstr i nie mogę podać dokładnego jej wieku bo nie zostało to nigdy określone w serialu!)
RASA: Alikorn
PŁEĆ: Klacz
CHARAKTER: Bardzo spokojna i opanowana klacz jak i również bardzo przyjazna. która często się uśmiecha i ma dużo miłości dla swoich poddanych. Jest ona skromna i nie jest samolubna oraz jest altruistyczna i pomocna dla innych kucyków!
LUBI: Spokojną cichą muzykę, czasem samotność, swoich poddanych, swoje siostry, dużo akcesoriów/dodatków ale nie za "bogatych", swoje buciki, naszyjnik i kokardkę, nocne niebo, słodycze, ciasta, desery, cukierki
NIE LUBI: Hałasów, czasem dużego tłumu, złych kucyków, nudy, chorób, gorzkich rzeczy
TALENTY: Rozjaśnianie nieba gwiazdami w nocy!
LĘKI/FOBIE: -
UZALEŻNIENIA: -
ALERGIE: -
DRUGA POŁÓWKA: Nie ma ale możliwe że szuka... :PP
RODZICE: (Nie mogę podać bo w serialu nigdy nie było to podane!)
MIEJSCE ZAMIESZKANIA: Zamek mieszka razem z siostrami
RODZEŃSTWO: Celestia i Luna
FIZYCZNA NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ: -
PSYCHICZNA NIEPEŁNOSPRAWNOŚĆ: -
CIEKAWOSTKI:
- Jak na razie nie mam nic do dodania!

Na dzisiaj to już tyle i chyba już pójdę XD
Do jutra!

Avatar chlepek_z_dzemem69

Edytowano - 2 września, 07:41

@chlepek_z_dzemem69: Dopiero dzisiaj przed chwilą zauważyłam że wstawiłam ten opis jako osobny komentarz zamiast na odpowiedź na mój poprzedny komentarz XD
Przepraszam... :PP
I chciałam tylko zaznaczyć że szukam dla niej partnera więc można zgłaszać ogiery bo ja na pewno przyjmę! :)
EDIT: Przyjmę pierwszego jakiego ktoś zgłosi więc musicie być szybcy jak chcecie ship'a!

Avatar chlepek_z_dzemem69

2 września, 07:45

@chlepek_z_dzemem69: + Chciałam też dodać że dzisiaj (prawdopodobnie jak wrócimy ze szkoły!) starsza siostra pomoże mi z e-mail'em i będę mogła wstawić avatar'a i zrobić opis na profilu więc gdyby ktoś był zainteresowany to pewnie się dzisiaj jeszcze pojawi! :D

Avatar chlepek_z_dzemem69

2 września, 07:57

@chlepek_z_dzemem69: Ja tak tu tylko skomentuję ostatni raz żeby komentarz podleciał wyżej! XD

Avatar chlepek_z_dzemem69

5 września, 19:59

@chlepek_z_dzemem69: Podnoszę komentarz jeszcze raz! XD
Zgłaszać ogiery mogą być też klacze jeśli chcecie jestem otwarta na propozycje a nawet na "Role-Play" jeśli ktoś będzie mieć ochotę! :)

Avatar chlepek_z_dzemem69

2 września, 14:54

Ja tu jeszcze tylko zostawię takie dwa kucyki które narysowałam dwie godziny temu! XD
Gdyby ktoś miał jakieś uwagi co mogę poprawić w moim "stylu" to śmiało mówić ja nie gryzę :PP Wydaje mi się że jakoś się wstydzicie XD

Avatar chlepek_z_dzemem69

Edytowano - 2 września, 15:05

@chlepek_z_dzemem69: Sorka że odwróciło zdjęcie ale robiłam je nie swoim telefonem! :PP

A i jeszcze coś: Inspirowałam się stylami wielu osób spod tej ubieranki więc nie czepiać się jak są jakieś podobieństwa bo można się lekko inspirować dopóki nie kopiuje się rysunku całkowicie a ja nie kopiowałam całkowicie tylko niektóre rzeczy ze stylu takie jak na przykład kształt ciała twarzy lub róg!
Inspirowałam się między innymi użytkownikami takimi jak Judi556, Alabella, Kiki12love i Shywind12! :)

Avatar chlepek_z_dzemem69

1 września, 21:14

Cześć wszystkim!
O tóż tak jestem tu nowa ale nie będę pisać żadnych wstępów jak to niektórzy robią bo chyba i tak nikogo to nie obchodzi :PP
Powiem tylko tyle że nie dawno odkryłam "Kreowanie kucyka 2" i jest to jedna z najlepszych ubieranek w jakie grałam! Stworzyłam kilka moich własnych oryginalnych postaci oc i dzisiaj chciałabym wam przedstawić jedną z nich!
Mam już trochę doświadczenia w tej małej społeczności i wiem że ta postać (oc) może wywołać trochę "kontrowersji" (:P) bo nie wszyscy lubią tu alikorny... Ale! Ja mam wytłumaczenie dlaczego ta właśnie postać (oc) jest alikornem!
Może bez z będnego przedłużania po prostu przejdę do jej opisu...
Nie będę robić takich tabelek bo chyba nikt ich już tu nie używa a nawet gdybym chciała to nie bardzo wiem którą powinnam użyć... :PP

O tóż tak: Star jest siostrą Celestii i Luny (co wyjaśnia to że jest alikornem bo po prostu się nim urodziła tak jak one) Jako iż Celestia włada słońcem a Luna księżycem to... Czym włada Star? Tak jak jej imię może podpowiadać (Star - Gwiazda) Star włada gwiazdami! (Tak wiem że słońce to teoretycznie też gwiazda ale Star włada innymi gwiazdami... :PP)

Okej... Ale się rozpisałam! XD
Może na razie tyle informacji zostawię a naj wyżej jutro coś dorzucę... :PP

Proszę nie bić za kucyka robionego w kreatorze nie miałam dzisiaj jak narysować XDD Może za parę dni wrzucę rysunek jeśli jesteście ciekawi tego jak rysuję!
No i na koniec - z całego serduszka (<3) proszę was o jak najmniej hejtu! Wiem że nie powinnam ale jestem początkująca i naprawdę nie życzę tu sobie strzałek w dół i/lyb niemiłych komentarzy...
To by było na tyle! Do zobaczenia i mam nadzieję że się polubimy!

Avatar chlepek_z_dzemem69

1 września, 21:22

@chlepek_z_dzemem69: A tutaj tylko taki (trochę niepotrzebny :P) bonus!

Avatar chlepek_z_dzemem69

1 września, 21:34

@chlepek_z_dzemem69: Ah chyba w sumie zacznę pracować już nad pełnym opisem tej postaci bo bardzo ją polubiłam! (Nie jestem narcyzem tylko po prostu czasem polubiam własne postacie oc :PP)
I wiem że mówiłam że opis wrzucę jutro ale nie jestem pewna czy nie pojawi się już dzisiaj... :) W końcu kto chodzi spać tak wcześnie! XD
Muszę tylko znaleźć dobry "wzór" do zrobienia opisu (oczywiście oznaczę w komentarzu osobę która oryginalnie wykonała ten wzór) :)
To na razie!

Avatar chlepek_z_dzemem69

2 września, 07:55

@chlepek_z_dzemem69: Oh! Przeczytałam teraz wszystko od nowa i zauważyłam że zrobiłam literówkę... :PP Ale jestem nierozgarnięta! XD
W tym miejscu gdzie napisałam "lyb" miało być słowo "lub"! Po prostu mi klawiatura odmawia posłuszeństwa to nie wina mojej ortografii czy coś... :)

Avatar chlepek_z_dzemem69

2 września, 14:15

@chlepek_z_dzemem69: Ym... Na prawdę nie chcę się czepiać i być "rakowym dzieckiem" (XD) ale jak już ktoś dodał strzałkę w dół to wolałabym jednak wiedzieć dlaczego i dostać komentarz z "konstruktywną krytyką"!
No chyba że ta osoba się boi czy coś... :PP

Avatar xxjulixx

1 września, 12:36

a oto i mój
:3

Avatar ariamlp55

29 sierpnia, 08:22

ŁOO CIE PANIE.

ile to już będzie? Rok dwa?

Dawno kucyków nie rysowałam...

napewno większość mnie nie kojarzy ale ciaoo! :>

jak ktoś mnie kojarzy to chyba z kk XD

ale no,miło poznać nowych i znowu przywitać starych :>

na dole zdjęcie aph ameryki jako kucyka.

to chyba wszystko,adios!

Avatar Kiki12love

27 sierpnia, 22:24

Ostatnio rysuję nieco mniej kucy, więc nie bardzo mam co wstawiać, żeby choć trochę ożywić to miejsce :T

Pewnie powinnam trochę do tego wrócić

Avatar Alabella

21 sierpnia, 17:47

Ehem...
Nie było mnie na jeja długo... Ale tutaj jeszcze dłużej, więc wątpię żeby dużo osób mnie pamiętało.

No to tutaj wam rzucę taki szybki rysuneczek na rozruszanie ręki. Taki pierwszy od dawna powrót do przeszłości :,)

Nie zważajmy na to, że narysowane to jest w moim starym zeszycie od anglika XD

Avatar Kiki12love

21 sierpnia, 14:18

Yy
No
To
Ten
Macie

Avatar LoVeNdA0

19 sierpnia, 22:44

Redraw starej oc: Fire Lian

Avatar LoVeNdA0

17 sierpnia, 10:14

Moja ocka narysowana wczoraj: Kaninchen Schritt. (Tak wiem, że jedno tylne kopyto jest pokickane lecz długo kucy nie rysowalam)

Avatar PinkDiamond

7 sierpnia, 16:43

Ładne? :3

Avatar Sonia224

4 sierpnia, 18:31

ee.
witam.
pewnie jakieś 98% z was mnie nie pamięta ale ok
wiec stwierdziłam ze fajnie bedzie w końcu coś tu wstawić. dlatego tez zrobiłam ten dosyć szybki szkic jakiegoś osełka (tak to osobnik płci męskiej i tak jest gejem proszę go nie hejtowac) którego desing wymyślałam wraz z rysowaniem lol. później pewnie stworze jego refa czy coś.
yy.
dawno nie rysowałam kucyków wiec proporcje mogą być troszkę dziwne.
uwu

Avatar MarmurkaYT

3 sierpnia, 21:38

to uczucie kiedy nie umiesz rysować .-.

Avatar MarzipanPaw

27 lipca, 23:47

Well...
Imie:Candyfur,Kendi
Nazwisko:CloudStars
Wiexk: 18 lat
bracia lub sis: niema bo ich zabiła
rodzice: też zabiła ich
krasz:niema
przyjaciele: niema
zwierzak:Sweetie(chmurko-pieseł)
znaczek:Chmurka cukierkowa
rasa:Pegaz Demon/Wymarła i nieznana Rasa
Cechy:Miła,Szalona,Przyjazna,Dzika,Zboczona 7w7 XD,romantyczna,jest szekszi 7w7,dziwna
moce:latanie,teleportacja,niewidzialność,czytanie w myślach,telekineza,zmiana wyglądu,kopiowanie głosu,zmiana koloru oczu,zatruwanie
dzieci: niema
miejsce zamieszkania: Las everfree

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Kolejna część znanej ubieranki o kreowaniu kucyków pony. Masz mnóstwo opcji i możesz dowolnie zmieniać swojego kucyka. Wybierz jego wygląd i kolorystykę, tak aby się Tobie podobał.

Sterowanie

Myszka

Podobne ubieranki

Hity z naszych ubieranek