Bohaterowie mangi: Buntownicy 2

Zagrań: 22390
Oceń:

Komentarze

Odśwież
Avatar MosumeRonshaku

5 stycznia 2017, 11:43

kto wie kto to? (jest podpowiedź na palcu chłopaka)

Avatar pikaciu10

12 stycznia 2017, 19:01

@MosumeRonshaku: biedronka i czarny kot

Avatar MosumeRonshaku

18 lutego 2017, 18:30

@pikaciu10: tak

Avatar Ketten

22 marca 2017, 19:26

@MosumeRonshaku: Biedronka i Koteł

Avatar Marinettexxxxxdxd

10 sierpnia, 21:00

@MosumeRonshaku: Jak Zrobiłaś Pierścień W Biżuterii Go Nie Ma Tak Jak Kolczyków Biedronki :D

Avatar MegumiChan

1 czerwca, 11:47

Avatar MegumiMiryoku

15 maja, 12:32

rin i len kagamine ^^

Avatar Endermanka112

12 maja, 15:47

Oto moja OC i chłopak z pewnego Anime. Zgadnijcie kto to ?

Avatar bridgend_south_wales

24 lutego, 17:58

Avatar Diabli

28 stycznia, 20:08

Avatar NeaKarlsson

11 czerwca 2018, 21:23

A oto senpai i ayano <3 ~

Avatar rogulec

23 stycznia, 22:38

@NeaKarlsson: OOOOOOOoooo ale cuuuuuteeeeejfbiedbejhevjhdskv
ergfdgfdfd

Avatar
Konto usunięte

1 maja 2019, 20:32

Pamiętnik nastolatki. {odc.1} Początki od muzyki.
Nauczycielka od muzyki: Lily, chodz na chwilę do klasy.
Lily: Dobrze...
Nauczycielka od muzyki: Masz piękny głos. Pasujesz do grupy muzycznej. Chciałabyś być w naszej grupie?
Lily: Tak, oczywiście! Marzyłam o tym
Nauczycielka od muzyki: Dobrze to zapisuje. Idziesz na dzisiejszy koncert? Mamy 3 razy w tygodniu koncerty.
Lily: Dobrze, a piosenki?
Nauczycielka od muzyki: Jesteś zwolniona z dzisiejszych lekcji, bo masz próby. Będziesz miała koncert z Max'em.
Lily: Okej.
Nauczycielka od muzyki: Możesz już iść.
Lily: Dobrze, dziękuję!!!

PO KONCERCIE

Max: Masz wspaniały głos! Cieszę się, że mieliśmy razem koncert!
Lily: Oh, na serio?
Max: Oczywiście! Na 100%
Lily: Dziękuję! Bardzo!
Max: Proszę, nie ma za co!

Jak Wam się podoba? Dziękuję za przeczytanie! :3

Avatar Shiro_Sakaiashi

5 października 2018, 20:52

Avatar AstroNowy

10 marca 2018, 21:08

Kto odgadnie?

Avatar kot0003

17 marca 2018, 18:09

@AstroNowy: Adrienette?

Avatar zuzia_zuzia_xd

11 maja 2018, 19:21

@kot0003: nie

Avatar Tajriszja

28 lipca 2018, 13:31

@AstroNowy: Marinette i Adrien?

Avatar pusia44

12 lipca 2018, 11:31

Avatar Yoshiko_Chan

19 czerwca 2018, 16:32

Avatar MonkaLie

3 czerwca 2018, 10:44

- Wejdź!
Po uchyleniu drzwi zobaczyłam keyboard stojący obok perkusji, na której gram, a przy klawiaturze chłopak. Ten sam, którego spotykam teraz po raz trzeci. Nie możliwe! On jest jakimś tam modelem i jeszcze tak wspaniale gra na pianinie? Kto by się spodziewał? Cóż, myślę, że moja reakcja nie była zbyt uprzejma. Nie mniej jednak nie życzę sobie, żeby on tu miał jakąkolwiek rolę!
- Wytłumaczy mi ktoś, co się tutaj odstawia i co on tutaj robi? - spytałam, rzucając torbę w kąt.
- Wybacz, zapomniałyśmy. Pamiętasz, jak narzekałaś, że to głównie przez ciebie nie udaje nam się zagrać poprawnie naszej piosenki?
- Ale on nam nie pomorze, a poza tym co możemy zdziałać z takim amatorem? Pokaz talentów już za dwa dni! - gorączkowałam się.
- Przekonałabyś się do mnie, gdybyśmy wszyscy razem robili próbę? - wtrącił się nieproszony.
Przewróciłam oczami. Tracimy na nim tylko czas. Z pianistą czy bez, nigdy nie dorównamy tym, co są już blisko zdobycia szczytu sławy, ale niech im będzie. Pod czas realizacji planu chłopaka, przypomniałam sobie rozmowę z mamą na temat nauki jazdy na deskorolce. Będę uczyła się tak długo, aż mi nie wyjdzie, a ilość upadków nie będzie mnie zniechęcała. W życiu nie poddam się! Pozwoliłam mu na popisywanie się, ponieważ jeśli nie zobaczę na co go stać, to skąd będę wiedziała czy się nadaje, czy nie? Uspokoiłam się i zaczęłam śpiewać, gdyby życie od tego zależało. Muszę przyznać, iż mi zaimponował swoimi zdolnościami. Póki co, przyjmuję go do naszej ekipy. Nie mogłam utrzymywać poważnej miny na widok jego połyskujący bielą , szeroki uśmiech. Kurde, chyba naprawdę się w nim zakochałam...

Avatar MonkaLie

3 czerwca 2018, 10:11

Zamyślona wyjmowałam z reklamówki specjalistyczny strój, ponieważ mama ewidentnie nie pozwala mi paradować w takim stroju po mieście. Przebrałam się w łazience, po czym zaczęłam szukać sali 2-3, najpierw pytając się na portierni, gdzie wiszą klucze do poszczególnych klas. Tak, jest to szkoła muzyczna po południowa. Wszyscy uczą się tutaj tak samo, jak w normalnej szkole bez zainteresowań , czyli jednym słowem wejść, pokazać zadanie, napisać sprawdzian bądź kartkówkę i wyjść, a tu mają dodatkowo przedmioty na słuchanie audycji i inne tego podobne. Z sali, gdzie zwykle odbywała się nasza próba ulatywała ciągła melodia pianina, której towarzyszył podkład. Nie wątpliwe, ktoś ćwiczy podkład do naszego utworu. Po co on to robi? Przecież nie jest w naszym zespole! Zapukałam niepewnie do drzwi. Decydujący głos rozbrzmiewa.

Avatar MonkaLie

3 czerwca 2018, 10:01

Mam jednak nadzieję, że nagła przyjaźń z Ofelią nie okaże się jakimś zakładem. W drodze do klubu miałam wątpliwości, co do powrotu. Nie ma tam ani jednej osoby, której byłabym potrzebna. Oglądając dziewczyny,nieco starsze ode mnie, idące w towarzystwie chłopaków, postanowiłam zmienić wygląd. Pofarbuję włosy na niebiesko, może samą grzywkę? Do tego znajdę w szafie extra ubranie...Teraz wszystko się zmieni. Zeszłam po schodach, mijając fontannę, idąc z stromej gry znalazłam się pod klubem. Tylną część liceum zaczęto remontować, więc nie było nic widać prócz rusztowania. Pod drzwiami stało kilka dziewczyn, ale żadna z nich nie miała zamiaru się do mnie odezwać. One mają próbę w tym samym czasie, co my, lecz w innych salach - na górze, pod sufitem. Mojego zespołu w dalszym ciągu nie było, więc szukałam wejścia tylnego. Podobno można wejść górą. Po prawej stronie od wejścia, idąc schodami w dół mieści się w podziemiach mała sala, ale przy braku głośników wydaje się, że ma wielkość stadionu piłkarskiego Cracovii.

Avatar MonkaLie

3 czerwca 2018, 09:35

- Odwiesisz to na 99? - spytał dając mi świecący nowością drobny kawałek metalu.
- Ok. - weszłam w głąb ostatniego działu, szukając numeru. 89, 90...Znalazłam!
- Teraz zarywa do tej nieszczęśnicy, Kali. - kpiła Otylia.
Chodź raz ktoś się zdał na mnie, byłam zadowolona. Nikt jeszcze na mnie nie liczył w żadnej sprawie. Przypominając sobie chwilę z tym ,,nowym" chciało mi się komuś pożalić. Mam na głowie wiele innych problemów, żeby się nad nim głowić. Około godziny czternastej na korytarzu jest ogromny korek, a on nie jest zbyt szeroki. Wystarczy, że przed tobą idą dwie osoby i już nie masz jak je wyprzedzić. Stanęłam w progu rozsuwanych drzwi i z niepokojem patrzyłam się na tańczące osoby w przeciągu.
- Rusz się! - narzekał nowy. Przez ciebie się spóźnię!
- Czemu więc mnie nie wyprzedzisz? - zdenerwowałam się. lecz starałam się nie dać tego po sobie poznać. Zachowałam się spokojnie. Przecież jeszcze jest szansa na przyjaźń z nim.

Avatar MonkaLie

3 czerwca 2018, 09:24

Nie wiadomo skąd pojawiła się Marta, więc nic się nie odzywałam. Czując barierę, postanowiłam przerwać dialog robiąc wrażenie, że między nami nie było żadnej rozmowy. Kiedy wszystkie zeszły na dół przypomniałam sobie o porze obiadowej. Z myślą, że raczej nie zdobędę porządnego chłopaka, podchodzą ci co nie trzeba, jednak tamci co mi się podobają unikają mnie. Ciężko jest żyć w złych wspomnieniach, ale sami przyznajcie. Powrót do szarej codzienności nie jest niczym wspaniałym. Szkołę ogółem lubię ale klasę trochę mniej, zwłaszcza iż nie masz prawa do niczego. Nie chciałabym takiego życia, no cóż mam zrobić? Martwię się dzisiejszą próbą. Bardzo się boję, ponieważ jest to mój pierwszy dzień po wakacjach, kiedy spotykam się ze swoją instrumentalną grupą. Zapisując się, nie miałam świadomości, że nie możesz zrezygnować. Gram na perkusji i do tego jeszcze śpiewam piosenkę autorską ,,Alleluja". Sama nie dam rady z tym wszystkim, a tępo jest naprawdę trudno utrzymać i trzeba widzieć jeszcze kiedy ma się uderzyć. Takie uczucie mam również w szkole. Czasami wydaje mi się, że nastąpił błąd i mnie tutaj nie powinno być. Wiele razy myślałam o przeprowadzce ale nowa szkoła nie byłaby niczym dobrym. Z namysłem szłam do szatni, z trudem powstrzymując się od płaczu. W niej zaczepił mnie Matt. Kiedy się obróciłam, by sprawdzić co tym razem wyjmował z plecaka żeton. Wchodziłam do szatni a numerację od 90- 100 miałam w zasięgu ręki.

Avatar MonkaLie

Edytowano - 3 czerwca 2018, 08:40

- Ty, Ja i Kalafana#2
Dwie minuty przed dzwonkiem zbieramy swoje rzeczy i ustawiamy się przed drzwiami. Następnie tamci biegną do szatni, by nie być ostatnim. Nie byłam w humorze, więc one także dały mi chwilę wytchnienia. W ostaniom przed lekcyjną przerwę pisałam bez przerwy. Miałam dużo do nadrobienia. W pewnej chwili korytarzem przeszedł Gang Wendy, więc ukryłam notatki za plecami. Z uśmiechem popatrzyłam się na Ofelię, lecz gdy ona w połowie korytarza spuściłam wzrok na stojącego przy ścianie z kolegami "nowego". Przerwa znów zamieniła się dziewięciominutową męczarnię bo polubiłam życie w towarzystwie. Myślałam o Carey'u , ponieważ dosyć długo się nie widzieliśmy. Zmieniłam się, dorosłam. Kiedy odchodził miałam 10 lat, a teraz 15. Ofelia usiadła przy mnie nic nie mówiąc. Czekała pewnie na to, by Wendy sobie poszła. Niektóre tajemnice wymagają prywatności.
- Hej. - odezwała się cichym głosem.
Spokojnie patrzyła na mój notes, jak puste kartki powoli zapełniają się literami. Kątem oka spojrzałam na Bretona, tak by nikt nie widział. Nauczyłam się już, że od takich trzeba trzymać się z daleka. Nawet gdyby to był sam Carey.
- Hej.- zamknęłam zeszyt, dziwiąc się.

Avatar Siarkusowyy

1 czerwca 2018, 11:06

ekstra ubieranka mega muzyka

Avatar Blondaseq

5 lutego 2018, 23:31

:)

Avatar Kinia2004

25 stycznia 2018, 20:26

Ja i mój crush ♥

Avatar ksiezniczkaluny

20 stycznia 2018, 10:30

,,Historia rockowa moich rodziców'' cz.2
Przeglądając zdjęcia, zobaczyłam ciocię Kaguye grającą na bębnach i wujka Osamu grającego na klawiszach (czy jak to się tam nazywa). Ciocia i wujek też mieli przemalowany kolor włosów. Czyli mama, tata, ciocia i wujek mieli kapele rockową...

Avatar Dottechan

1 stycznia 2018, 12:07

Mellody i Hanter :D

Avatar domkasuper12

20 listopada 2017, 21:36

moje<3

Avatar Saragonas

12 listopada 2017, 18:40

Postacie z mojej serii 'Wolf girl'
Okazało się, że Takeshi jest bardzo dobrym muzykiem. Kiyoko dowiadując się tego chciała wystąpić na scenie z Takeshim. On zgodził się i teraz trenują do następnego występu

Avatar
Konto usunięte

22 października 2017, 11:00

Kto zagadnie? (wiem, że niepodobni)

Avatar Nuqqa

7 listopada 2017, 16:42

skojarzyli mi się z erenę i mikasą

Avatar
Konto usunięte

8 listopada 2017, 19:24

@Nuqqa: Bo to oni! Chcesz z kimś kolaż?

Avatar Nuqqa

8 listopada 2017, 19:31

może być z Juuzou Suzuyą :D

Avatar Nuqqa

2 września 2017, 09:55

Zna ktoś tych Youtuberów? B)

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (4)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (4)
Avatar Nuqqa

17 października 2017, 22:41

@KurlowaMeme: poza tym starałam się ich zrobić ale nie miałam w ogóle pomysłu c:

Avatar KurlowaMeme

18 października 2017, 23:05

@Nuqqa: Spoczko ;) Jak dla mnie to każdy może robić tu co chce więęc.. Tak xD

Avatar CandyLove

8 maja 2017, 15:43

Sezon 1 - ''Bohaterowie mangi w szkole''
Sezon 2 - ''Wykreuj bohaterów mangi''
~Zdjęcia July #2~

Avatar Elisa123

14 września 2017, 20:35

@CandyLove:
Ten chłopak jest ślepy?

Avatar CandyLove

17 września 2017, 14:08

@Elisa123: Niee xd

Avatar pikaciu10

12 stycznia 2017, 19:12

moja krótka opowieść

Avatar igorowa1pl

1 września 2017, 16:46

@pikaciu10: dziwnie brzmi jak ktoś najpierw odpowiada a później inna osoba zadaje pytanie

Avatar Kotkiplotkisrotki

25 sierpnia 2017, 21:25

Ola i Seba <3

Avatar penylign

26 czerwca 2017, 13:17

Kto zna ?

Avatar Emilsonik

5 sierpnia 2017, 15:57

@penylign: Kagamine Rin i Len?

Avatar penylign

6 sierpnia 2017, 17:58

@Emilsonik: nom :)

Avatar Emilsonik

6 sierpnia 2017, 21:08

@penylign: :D

Avatar pusia44

26 lipca 2017, 17:19

Avatar
Konto usunięte

29 czerwca 2017, 16:05

''Co ja tu robię?'' cz.2

Avatar agnieszka171

27 czerwca 2017, 19:30

Avatar quinpaoprincess

2 maja 2017, 19:40

moi. i Jak?

Avatar Misiiaa_123

18 kwietnia 2017, 20:51

No i kolejny koncert ;P

Avatar Martyna223

17 kwietnia 2017, 00:00

c:

Avatar rikka80

29 marca 2017, 12:28

Kolejna część w: Bohaterowie mangi: Buntownicy 3

Avatar
Konto usunięte

28 marca 2017, 14:16

Zapach mordencji #2

Avatar HatsuneMiku_

22 marca 2017, 17:55

1 część tej opowieści jest na ''Bohaterowie mangi w szkole'', a to jest taka krótka historia Julii Dupczak zwaną białowłosą w zespole ''Buntownicy'' ze swoim znajomym (zjebem) Yaoko-Chan
Przygody białowłosej #20

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

W tej ubierance mamy do czynienia z drugą parą młodocianych buntowników, którzy oddają się tworzeniu muzyki. Spraw, aby zarówno chłopak jak i dziewczyna fantastycznie wyglądali.

Sterowanie

Myszka

Podobne ubieranki

W co grali inni