Bohaterowie mangi: Łowca wampirów 9

Zagrań: 12898
Oceń:

Komentarze

Odśwież
Avatar Bnha_forever

23 czerwca, 16:35

Gdy Bakugo Katsuki patrzył przez okno zauważył Midoriyę, odrazu zrobił się czerwony ponieważ pierwszy raz widział ją w rozpuszczonych włosach i po prostu się w niej rakochał. Ale na szczęście Izuku go nie zauważyła.

Avatar Rosalinka

Edytowano - 18 kwietnia, 22:32

KiriBaku #2 Bakugo uratował Eijiro i wstrzyknął jej serum takie same jak przed chwilą sobie (by przestać być wampirem) Kirashima utraciła pamięć od tej chwili kiedy zamieniła wzrok z Bakusiem. Od tej pory Bakugou bał się o Kirashime dla tego co raz wyglądał na nią przez okno zakochał się w niej ale bał się jej to powiedzieć bo... serum które sobie wstrzyknął nie działało na prawdziwe wampiry CDN

Avatar XniraX

25 czerwca 2019, 17:17

Avatar ksiezniczkaluny

22 marca 2019, 15:45

,,Czarne Serce'' cz.9

Razem z Daikim spędziliśmy cały wieczór na rozmawianiu.
Daiki: Eri…
Eri: Tak?
Daiki: Muszę ci coś wyznać...
Eri: Co takiego?
Daiki: Kiedy ze mną zerwałaś, nie mogłem się pogodzić z utratą ciebie...bardzo cię kochałem...
Eri: Wiedziałeś jakie mam zdanie na temat wampirów i że jestem łowcą wampirów. Gdyby nie ten szczegół, że jesteś wampirem, to nadal byśmy byli razem.
Daiki: Wiem, ale...JA MUSIAŁEM ZOSTAĆ WAMPIREM!
Eri: Jak to ,,musiałeś''.
Daiki: Moi rodzice są wampirami. Mówili mi, że jeżeli nie poddam się ugryzieniu, to zarządzą królowi by mnie wygnano! A wtedy w ogóle byśmy siebie nie widywali...
Eri: Ale...twoi rodzice obaj są wampirami. I matka i ojciec. Więc jakim cudem urodziłeś się człowiekiem?
Daiki: Matka została wampirem w wieku 21 lat...od urodzenia była człowiekiem.
Eri: Teraz wszystko jest jasne...ale...nie wiedziałam o tym....
Daiki: Proszę! Daj mi jeszcze szanse! Nie umiem żyć bez ciebie!
Eri: Daiki, ja...
W tej chwili zawołano Daikiego na salę. Nie dokończyliśmy naszej rozmowy. Następnego dnia siedziałam w oknie i rozmyślałam na temat Daikiego. Chyba nadal kocham tego chłopaka...

Avatar
Baran_z_Angbandu

20 grudnia 2018, 19:06

Melkor i Sauron <3

Avatar MonkaLie

27 października 2018, 20:17

Avatar MonkaLie

Edytowano - 27 października 2018, 20:11

Last Forever #9

Tym razem chłopak znów nie był w dobrej formie na ćwiczenia, tyle że tym razem Walter usłyszał wszystko, dlatego też wyczuł po minie ucznia, że zwyczajnie ma złamane serce. Nie przyciskał go więc do ćwiczeń, lecz kiedy tak stał wpatrzony w krople deszczu spływające po szybie z grobową miną zaczął mieć dosyć patrzenia jak cierpi z powodu nieszczęśliwej miłości.
- O co właściwie poszło, że ona nie chce cię więcej znać?
- Nie wiem, po prostu nie z tego ni z owego zaczęła się mnie bać, więc się postawiłem. Miała to być prawdziwa przyjaźń. Zakochałem się w niej, a ta co?
- Gdybyś tamtego wieczoru nie robił z siebie idioty, to może i by do tego nie doszło.
Ona zachowała się elegancko, tak jak przystoi na prawdziwą damę. To ja wszystko sknociłem, zresztą jak zwykle! I dlatego, chodź się staram, nijak nie mogę znaleźć odpowiedniej dziewczyny, mimo że ona wczorajszej nocy była przy mnie i to było niezwykłym uczuciem. Szkoda, iż więcej jej przez swój błąd nie zobaczę...
Tuż po przyjęciu zrozpaczona pobiegłam natychmiast na poddasze. Uwielbiam patrzyć gdzieś daleko na horyzont, patrząc na wschodzące słońce, dające światu nadzieję, na lepszy dzień, lecz jednocześnie błękitne niebo zasłoniły czarne, deszczowe chmury, które tę nadzieję gaszą niczym płonącą zapałkę. Często płyną z mych oczu łzy, lecz tym razem miały ku temu powód, ponieważ kto by nie płakał za kimś, do którego tak mocno się przywiązało. Nawiązując do tego, co się stało, wszystkie dziewczyny zebrały się na debatę, aby mnie jakoś podnieść po tymże niepowodzeniu. Próbowałam ukryć swoje gorzkie łzy, gdyż one zwykle irytowały mamę, ale chyba tym razem było to zrozumiałe. Czułam, jak one ściskają mi gardło, uniemożliwiając wyżalanie się bliskim.
- Wiem, jak bardzo jest ci przykro. Morrie miała z Denisem ten sam problem. On też był wampirem, ale w zasadzie nie cierpiał tego, kim jest z szpiku kości. Jakkolwiek nad ich znajomością też nagromadziły się grzmoty i błyskawice. To zupełnie normalne. Takie chłopaki nie mogą sobie poradzić z takim ciężarem, kiedy się zakochają. Nie bądź na niego zła, on naprawdę nie chciał cię skrzywdzić.
- Mogę do niego wrócić w każdej chwili, mi nie o to chodzi, żeby mnieć mu wiecznie za złe, ale byłam dla niego za ostra i wątpię w to, żeby zechciał jeszcze być ze mną... Wszystko, co przeżyłam z jego udziałem zawsze będzie dla mnie bezcenne. W chwili, kiedy ze strachu pierwszy raz przystawiłam mu do karku lufę, kiedy chciał mnie udusić, gdy mnie znalazł ranną w samym środku lasu o północy, gdy ze sobą wczoraj tanczyliśmy...Nie mogę o tym mówić. Już czuję, że się rozklejam.
- Nie martw się, zobaczysz, że jeszcze go odzyskasz, a teraz zejdź na śniadanie razem z nami. - wszystkie trzy mnie mocno uścisnęły.
Nie tracę nadziei, że jeszcze nie wszystko stracone, a poza tym gdyby nawet, to jest jeszcze dużo ryb w morzu, ale niekoniecznie są sobowtórami Olka, ale może na taki okaz natrafię przy odrobinie szczęścia.

Avatar Vestanaros

4 października 2018, 21:23

Avatar KurlowaMeme

13 sierpnia 2018, 16:48

To uczucie, kiedy przypominają ci się cutscenki z UCN i robisz to:

X'D

Avatar
Konto usunięte

6 lipca 2018, 17:10

Hejka.
Ubieranka. 5/5 Przechodzimy do historyjki! Kolejna część w ubierance pt. ,,Bohaterowie Mangi: Łowca wampirów 2''.

,,Star gdzie indziej'' cz.5
Przyglądałam się tak Nathanowi i Leylrze, aż w końcu mi się znudziło, więc poszłam do klubu. Była tam grupka uczniów, ale się nimi nie interesowałam, chciałam wejść ,,za kulisy'', ale zadzwonił dzwonek. Musiałam iść na moją pierwszą lekcje. Przyszłam do klasy, zauważyłam, że Nathan siedzi sam, postanowiłam do niego podejść i się zapytać czy mogę z nim usiąść, i czy nie będzie tutaj siedzieć Leyla.
- Nie, nie będzie.
- A coś się stało? Dlaczego jej nie ma? Jeśli mogę się zapytać, oczywiście...
- Ona...Miała...złe wakacje w tym roku, musiała wracać do domu.
- Ah, przykro mi, mogę więc z Tobą usiąść?
- Tak, proszę.
Siedzieliśmy razem, było mi dobrze, aż zrobiło mi się smutno, kiedy musieliśmy się rozstać po dzwonku...Każdy poszedł w swoją stronę. On do biblioteki, a ja do oczywiście...klubu. Chciałam się rozejrzeć, czy znajdę coś tam ciekawego...I znalazłam. Okno. Może nie było jakieś majestatyczne, ale z niego można było spostrzec okno do biblioteki, która znajdowała się w drugiej części budynku szkolnego. W tym oknie spostrzegłam Nathana.

Avatar Siarkusowyy

17 czerwca 2018, 10:37

ekstra ubieranka

Avatar Yoshiko_Chan

26 maja 2018, 16:04

Avatar Aletheia

2 maja 2018, 17:08

Ethan:
Skąd u niej ostatnio taki talent do wpakowywania się w kłopoty? Zamiast wrócić do ojczyzny, pomaga łowcom wampirów. To może się źle skończyć, nie może się tak narażać. Od początku chroniłem ją przed wszystkim, co związane z wampirami i teraz też będę musiał pokrzyżować jej plany. Nie pozwolę, by coś jej się stało, choć pewnie nie spocznie, dopóki się mnie nie pozbędzie.
Chloe:
Gubię się w tym wszystkim. Ethan jest wampirem, pewnie skrzywdził wielu ludzi i muszę go zabić. Od tylu lat pałam do niego nienawiścią, więc dlaczego teraz się waham? Jest jeszcze gorszy niż go sobie wyobrażałam, ale zaczynam mieć wątpliwości. Byłoby lepiej, gdybym go nigdy nie poznała.

Avatar LeviIsMyCrush

29 kwietnia 2018, 08:30

#9 WTF!? Czyli moje życie jako życie łowczyni wampirów
-Moja biedna kruszynka...!! gdzieś daleko !! jak ja bym chciał żeby znalazła się tuż przy mnie i znowu próbowała mnie zabić D:!!
-Ahh!!Nareszcie nie ma tu tego głupiego wampira ! Czuję się jak na skrzydłach !:D

Avatar Strawbelly

21 kwietnia 2018, 10:33

Avatar HarperSinger

20 kwietnia 2018, 23:09

Avatar Saragonas

10 marca 2018, 20:15

''Krwisty świat'' cz.9
Po tym co powiedział chciałam go puścić,lecz on mi nie pozwolił.Zapytał: ''Dlaczego?'' i w tym momencie przypomniałam sobie po co go szukałam.Powiedziałam,że chciałabym z nim porozmawiać z dala od wampirów.Okazało się,że nie może opuścić kryjówki wampirów,ponieważ został ukarany za to,że mnie uratował.Prawdopodobnie ktoś go widział.Nie chciał aby odkryli,że jestem w przebraniu.Kazał mi stąd uciekać i aby wampiry myślały,że nie żyję mam się ukrywać.Chciałam z nim jeszcze porozmawiać,spojrzeć na niego,jednak on uderzył mnie w miejsce w którym wyniku zemdlałam.Obudziłam się w domu.Byłam tak blisko niego,a teraz tak daleko.Wiedziałam,że długo się z nim nie zobaczę.Z mojej wyprawy trochę się dowiedziałam.Teraz wiem gdzie jest ich kryjówka,wiem jak wygląda ich władca i dłużej porozmawiałam z Aratą.Jednak brakowało mi go.

Avatar modnaisia6002

13 lutego 2018, 21:38

Avatar Yoshiko_Chan

9 lutego 2018, 18:54

Black Shadows #9

Avatar Blondaseq

6 lutego 2018, 16:31

;]

Avatar ameletka

4 lutego 2018, 19:31

Avatar RoseJ

2 lutego 2018, 14:16

Avatar Kinia2004

25 stycznia 2018, 20:11

Ja i mój crush

Avatar Huncwotka11

16 stycznia 2018, 22:52

"Julka zostaje Łowcą Wampirów #9"

Następnego dnia obudziłam się w domu Melody. Usiadłam przy oknie i zauważyłam, że pada deszcz.

- Yay! Nie muszę wychodzić z domu! - pomyślałam.

Avatar sweet_manga

13 stycznia 2018, 05:12

uwu

Avatar emolga11

28 grudnia 2017, 19:14

tęsknota

Avatar emolga11

28 grudnia 2017, 19:13

08Soul Eater Vampire 9

Avatar Murderess

17 grudnia 2017, 02:28

CZĘŚĆ 9

Avatar PATATAJAJACYSK8JEDNOROZEC

19 listopada 2017, 13:10

Dzisiejsza relacja Polski i Niemiec w pigułce

Avatar Grabarz_dla_Ciebie

16 grudnia 2017, 16:25

Avatar Kinia_999

2 grudnia 2017, 16:21

Moje... Dajcie ocenkę ;3

Avatar KatarzynaViktoria

21 listopada 2017, 17:04

Avatar Grabarz_dla_Ciebie

22 sierpnia 2017, 14:47

"Grabarz - Łowca wampirów"
Część dziewiąta.

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar AniaxMega

27 sierpnia 2017, 22:47

Avatar Nuqqa

5 listopada 2017, 12:27

@Grabarz_dla_Ciebie: piękne XDD

Avatar CandyLove

26 października 2017, 16:00

Wampirzy świat #9

Avatar KerryTheFoxyy

Edytowano - 3 października 2017, 19:04

Historia K.N.P.L.Ł
To koniec? Kerry po dłuszym kontakcie z Lenem a Len z Kerry czują do sb wielką przyjaźni ale wojna się kończy i nie mogą się już zobaczyć bo rodzice Lena nadal żądają krwia a rodzice Kerry śmierć wampirów ;-;

Avatar Cartoons_Everywhere

31 sierpnia 2017, 11:37

Pozdrawiam fanów YoI

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (3)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (3)
Avatar Nuqqa

22 września 2017, 23:45

@Szempaj: przytył i mu cycki urosły, to całkiem normalna sprawa

Avatar Szempaj

2 października 2017, 16:10

@Nuqqa: Ah, no to jest możliwe xd

Avatar PowerfulCat

20 września 2017, 21:23

=u,u=

Avatar Lucy_chan

Edytowano - 20 września 2017, 15:56

Moi oc.
Co prawda oni nijak się mają do wampirów, ale jakoś mi tu pasowali.

Avatar KurlowaMeme

Edytowano - 26 sierpnia 2017, 01:18

Oto moja Oc i Sleppy Ash z Servamp'a
(przepraszam ale to było silniejsze ode mnie xD )

^^

Pokaż wcześniejsze odpowiedzi (27)
Ukryj wcześniejsze odpowiedzi (27)
Avatar werciaa

4 września 2017, 16:19

@LaraMoon: ok to juz wszystkie jakie znalazlam

Avatar werciaa

18 września 2017, 12:23

@LaraMoon: jeszcze pare by sie znalazlo,chcesz zobaczyc ? :)

Avatar ksiezniczkaluny

11 września 2017, 19:52

,,Saki - łowca wampirów'' cz.9
Yamato i reszta wampirów powiedzieli Saki o tym jak wygląda życie wampira. Dziewczyna zaczęła się przyzwyczajać do nowego życia. Jednak ludzie często się jej pytali dlaczego nie jest już łowcą wampirów. Saki odpowiadała im wtedy, że chce odpocząć od tego, a gdy padały pytania typu: ''czy kiedyś wrócisz do bycia łowcą wampirów?'', to ona mówiła: ,,coraz bardziej czuję, że to źle łapać wampiry i je krzywdzić''. Parę tygodni później Saki i książę Yamato zostali chłopakiem i dziewczyną. Cała królewska rodzina była z tego szczęśliwa. Także Saki razem z innymi mieszkańcami pałacu królewskiego postanowili, że nastanie pokój między wampirami i ludźmi. Wszystko się zmieniło od tego czasu, gdy Saki stała się wampirem. Już nikt nie krzywdził wampirów. Wszystko skończyło się dobrze.
KONIEC

Avatar Takita6

10 września 2017, 17:06

Moi :)

Sprawdź czy masz wymagane wtyczki, a następnie opisz dokładnie problem najlepiej ilustrując go screenem.

Opisz problem

Dołącz screena

Opis

Przed Tobą dziewiąta część ubieranki Bohaterowie mangi: Łowca wampirów. Tym razem kreujesz parę zakochanych wampirów, którzy mieszkają tuż obok siebie, ale nie mogą być razem. Jak będą wyglądali?

Sterowanie

Podobne ubieranki

W co grali inni